luni, 22 noiembrie 2021

Crimă TERIBILĂ în Târgoviște: Bărbat UCIS cu sânge rece de un vecin

Un vecin care se întorcea cu mașina spre casă l-a văzut pe bătrân într-o baltă de sânge și a sunat de urgență la 112. De îndată, mai multe echipaje de poliție și criminaliști au ajuns la locul tragediei.

Camere de supraveghere din zonă l-au surprins pe bărbatul de 20 de ani când fugea din gospodăria victimei. Acum, tânărul este căutat de oamenii legii și dacă va fi găsit vinovat - riscă până la 20 de ani de închisoare, pentru omor.



from Stiri Actuale | Realitatea.net https://ift.tt/3nHrBIg
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu