miercuri, 3 noiembrie 2021

Fetița ucisă de la ARAD. Primele IMAGINI cu tatăl vitreg, surprins când transporta trupul în geamantan

Filmarea din camera de suprveghere a mai scos la iveală un detaliu înfirător. Fratele mai mic al fetiței ucise de tatăl vitreg îl însoțea pe bărbatul care ducea pe câmp trupul și, cel mai probabil, a asistat și la incendiere. 

captură video (sursă A3)

Autopsia a scos la iveală faptul că fetița a murit după ce a fost lovită puternic la cap.

Copila nu a fost dată niciodată dispărută și asta pentru că tatăl vitreg și-a mințit concubina. Potrivit surselor Realitatea PLUS, femeia chiar l-a consolat pe criminal în momentul în care a aflat că fetița ei ar fi murit accidental. Mai mult, fratele fetiței de 4 ani a fost martor la întreaga tragedie.

Detalii șocante despre tragedia de la Arad: mama fetiței ucise l-a consolat pe ucigaș și NU a raportat decesul. Ce a făcut femeia după crimă



from Stiri Actuale | Realitatea.net https://ift.tt/3nRtBg0
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu