Două femei se aflau în mașină în momentul impactului și amândouă au fost rănite grav. Una a fost proiectată prin parbriz, iar cealaltă a rămas încarcerată.
Una dintre victime, rănită mai ușor a fost transportată la Spitalul de Urgență din Suceava. Femeia care a ieșit prin parbriz, în momentul impactului, a fost resuscitată de medici la fața locului, apoi a fost dusă la spitalul din Gura Humorului.
from Stiri Actuale | Realitatea.net https://ift.tt/3FDUqvh
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu