joi, 2 august 2018

Angajaţii Ministerului Tineretului şi Sportului protestează joi. Sunt nemulțumiți de salarii

Agajaţii de la Ministerul Tineretului şi Sportului vor picheta, joi, ministerul. Salariații sunt nemulțumiți de salariile pe care le primesc și de modul în care s-a aplicat legea salarizării.
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2O3NSeC

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu