Nutriţionistul Mihaela Bilic: "Ciocolata și bananele ajută la slăbit"
Cu toții știm că atunci când vrem să scăpăm de câteva kilograme, trebuie să mâncăm alimente sărace în calorii, iar ciocolata și bananele nu se află printre ele. Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2n5CILb
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu