duminică, 2 decembrie 2018

Alți bebeluși, în pericol. Noi internări de urgență la Spitalul Grigore Alexandrescu

Crește numărul bebelușilor infectați cu stafilococ auriu, născuți în ultimele săptămâni la Maternitatea Giulești. Medicii de la Spitalul Grigore Alexandrescu spun că probele recoltate sunt pozitive pentru încă trei copii.
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2FP05Vo

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu