Crește numărul bebelușilor infectați cu stafilococ auriu, născuți în ultimele săptămâni la Maternitatea Giulești. Medicii de la Spitalul Grigore Alexandrescu spun că probele recoltate sunt pozitive pentru încă trei copii.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2FP05Vo
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu