Fostul premier Victor Ponta spune că legea pentru Autostrada Târgu Mureș-Iași este o "prostie". Toată lumea votează o lege, dar lucrurile stau altfel când se trece la execuția efectivă a autostrăzii, explică Ponta.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2SnHMrE
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu