Incendiul de acum două nopți de la Administrația Lacuri, Parcuri și Agrement a fost pus intenționat. E ipoteza susținută de o parte dintre angajați, care cred că astfel nu vor mai exista probleme cu transferul personalului și patrimoniului la noile companii municipale, potrivit
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2QuxkkV
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu