Actorul Florin Busuioc a fost externat în urmă cu trei zile de către medicii de la Institutul "Prof. Dr. C.C. Iliescu" din Capitală, după câteva săptămâni de spitalizare, au precizat, pentru MEDIAFAX, surse medicale.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2QANPfg
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu