Ziua națională a venit cu noi proteste în Capitală! Peste 2.000 de manifestanți au ieșit în Piața Victoriei pentru a-și spune nemulțumirile, în ciuda temperaturilor scăzute.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2RARhDS
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu