duminică, 2 decembrie 2018

Noul ministru al Muncii, explicație bizară despre pensii. "PSD mai bine pleacă de la guvernare"

Ministrul Muncii, Marius Budăi, a criticat declaraţiile lansate în spaţiul public potrivit cărora nu mai sunt bani pentru plata pensiilor sau chiar pentru majorarea acestora şi a subliniat că PSD, formaţiunea politică din care face parte „mai bine pleacă de la
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2AKWjqr

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu