Rareș Bogdan a răbufnit, în direct la Realitatea TV, și a anunțat că va depune plângere penală împotriva tuturor miniștrilor Transporturilor, din 1990, până în prezent.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2SqET9Q
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu