duminică, 2 decembrie 2018

Rareș Bogdan, incendiar: "Depun plângere penală. Îi vreau la pușcărie!"

Rareș Bogdan a răbufnit, în direct la Realitatea TV, și a anunțat că va depune plângere penală împotriva tuturor miniștrilor Transporturilor, din 1990, până în prezent.
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2SqET9Q

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu