Facebook a derulat în ultimii 3 ani un program prin care adolescenţi voluntari erau plătiţi pentru a instala o aplicaţie ce monitoriza tot ce fac pe telefon.
Citește mai departe...
from STIRILETVR.RO - Extern http://stiri.tvr.ro/facebook-a-platit-adolescenti-pentru-a-le-monitoriza-activitatile-pe-telefon_841192.html
topuri si curiozitati
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu