O întreagă stațiune turistică din Spania a fost evacuată din cauza pericolului ridicat de avalanșă. 300 de vizitatori și 50 de angajați au fost relocați, după ce ninsorile puternice au dus la depunerea a jumătate de metru de omăt în numai câteva ore.
Citește mai departe...
from STIRILETVR.RO - Extern http://stiri.tvr.ro/sta-iune-turistica-din-spania-evacuata-din-cauza-pericolului-de-avalan-a_841193.html
topuri si curiozitati
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu