vineri, 29 martie 2019

A sunat la Poliţie: "Mi-am ucis soţia şi copilul!" După 20 de ani, A UCIS IAR. "Veniţi, vă aştept!"

În 1991, a sunat la Poliţie şi a anunţat că şi-a ucis soţia însărcinată şi bebeluşul nenăscut. După 20 de ani, a sunat iar: tocmai îşi omorâse cea de-a doua soţie şi copiii.
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2Uj2Fcn
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu