Lia Olguța Vasilescu l-a atacat dur pe Klaus Iohannis, după discurscul pe care acesta l-a susținut joi seară, în care a spus că ”Golăneala Guvernului PSD de astăzi a depășit orice limită!”.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2JNnubV
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu