Guvernul României adoptă în ședința de vineri, 29 martie, un memorandum privind adoptarea Codului de conduită al membrilor Guvernului României.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2UgU7T9
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu