vineri, 29 martie 2019

Vanghelie, despre protestul din 10 august: "O gaşcă de golani"

Exprimare controversată a lui Marian Vanghelie despre protestul din 10 august. O gaşcă de golani a oprit circulaţia în Piaţa Victoriei şi a păcălit Diaspora să vină la miting, a susţinut Vanghelie, în emisiunea "Lupta pentru România".
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2JOu6H4
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu