marți, 4 iunie 2019

Expoziţie în Ungaria despre ocupaţia românească din urmă cu 100 de ani

O mini-expoziţie despre ocupaţia românească de acum o sută de ani a fost vernisată în centrul cultural Emlékpont din Hódmezővásárhely, Ungaria – a informat agenţia ungară de presă MTI, potrivit Flux24.ro.
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL http://bit.ly/2JXlflp
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu