marți, 4 iunie 2019

Un bărbat din Bacău a văzut pe camera de supraveghere cum vecinii îi omoară cățelul cu toporul

Scene de o cruzime rar întâlnită s-au petrecut în satul Somușca din comuna Cleja, unde doi bătrâni au omorât cu toporul cățelușa vecinului lor, scrie Realitateadebacau.net.
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL http://bit.ly/2MqDJwF
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu