Un accident rutier a avut loc, dumincă, în Argeș, din cauza unei șoferițe care a încălcat regulile de circulație. Concret, femeia nu a cedat trecerea şi a lovit o maşină care circula pe drum cu prioritate.
În urma cercetărilor, oamenii legii au stabilit că şoferiţa nu a cedat trecerea şi a lovit o maşină care circula pe drum cu prioritate.
Citește continuarea pe realitateadearges.net
from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/2Txgh10
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu