\"\"În această dimineaţă am primit informaţia de la Ministerul Sănătăţii că mama şi fiica sa au avut rezultate pozitive la testul pentru coronavirus\"\", a declarat Joko reporterilor.
Cele două persoane au intrat în contact cu un turist japonez infectat cu acest virus, a precizat preşedintele, informează Agerpres.
from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/39iyndS
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu