sâmbătă, 28 martie 2020

Asistentă de la serviciul de ambulanță Galați, confirmată cu coronavirus

DSP Galati a dispus o ancheta epidemiologica pentru a verifica cercul de contacti ai asistentei. 

Colegii acesteia din cadrul serviciului de ambulanta au fost deja izolati la domiciliu.

Potrivit Realitatea PLUS, asistenta are febra si  manifesta si alte simptome specifice.



from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/2QScxa3
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu