Nepoata unui bărbat care a decedat, luna trecută, la Spitalul Județean din Suceava, susține că bijuteriile acestuia, un lănțișor și o brățară, nu au fost restituite familiei de către cei de la morgă.
Femeia a făcut cerere la conducerea Spitalului Județean pentru restituirea bunurilor și urmează să depună plângere și la poliție.
from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/3cJ8Xr6
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu