duminică, 26 aprilie 2020

La un pas de tragedie în Arad. Unui șofer de TIR, bolnav de COVID, i s-a făcut rău la volan

După ce TIR-ul s-a oprit într-un șanț de la marginea drumului, șoferul a rămas leșinat în cabină.

Bărbatul a fost internat la secția de Anestezie și Terapie Intensivă (ATI) a Spitalului Clinic Județean de Urgență Arad.Potrivit surselor din spital, testul COVID a confirmat prrezența temutului virus, iar starea bărbatului e gravă, afecțiunile respiratorii manifestându-se extrem de virulent, potrivit specialarad.ro.



from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/35avVVQ
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu