Potrivit reprezentanților Prefecturii Dolj, jandarmul a sunat la 112, joi seara, menționând că are simptome specifice COVID-19.
În urma anchetei epidemiologice demarate de către cei de la DSP Dolj, 17 colegi ai jandarmului vor sta izolați la domiciliu, iar cei din Detașamentul din care acesta face parte nu vor mai executa misiuni până la finalul anchetei.
Detalii pe Realitatea de Craiova.
from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/3cJ6e0Q
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu