sâmbătă, 26 septembrie 2020

Meciul Unirea Slobozia - FC Farul Constanța a fost amânat. Trei jucători au Covid-19

”În urma testării efectuate periodic, trei rezultate pentru jucători din cadrul lotului au fost pozitive pentru COVID-19. Clubul a inițiat procedurile prevăzute în protocolul sanitar și a informat DSP Constanța și FRF despre situație„, a anunțat clubul din Constanța. 

Ancheta epidemiologică nu a putut fi însă finalizată în timp util pentru ca meciul să poată avea loc conform programului.

Meciul va fi reprogramat, anunță realitateadeconstanta.net



from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/33Zb6wh
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu