”În urma testării efectuate periodic, trei rezultate pentru jucători din cadrul lotului au fost pozitive pentru COVID-19. Clubul a inițiat procedurile prevăzute în protocolul sanitar și a informat DSP Constanța și FRF despre situație„, a anunțat clubul din Constanța.
Ancheta epidemiologică nu a putut fi însă finalizată în timp util pentru ca meciul să poată avea loc conform programului.
Meciul va fi reprogramat, anunță realitateadeconstanta.net
from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/33Zb6wh
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu