Alin Stoica: "Se discută pentru deschiderea de noi centre şi - cum a anunţat şi CNCAV - se va face un maraton de vaccinare în perioada 7-9 şi vom deschide şi drive-through-uri. Avem deja discuţii în sensul acesta. (...) Din câte ştiu eu, discuţii sunt pentru un drive-through în Sectorul 6."
from Stiri Actuale | Realitatea.net https://ift.tt/3sPuTsf
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu