Imagini halucinante cu aglomerația de la deschiderea unei piețe din Drăgaica, Buzău. Oamenii s-au îngrămădit fără să respecte nicio normă de distanțare și protecție. Motivul: accesul în interiorul pieței a fost oprit la un moment dat – pe motiv că în incintă sunt deja mulți clienți și nu se mai poate respecta distanța de 2 metri.
from Stiri Actuale | Realitatea.net https://ift.tt/2R6elPN
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu