miercuri, 23 iunie 2021

La un pas de TRAGEDIE: Doi frați au căzut în toaleta din curte. Micuții au fost transportați de URGENȚĂ la spital

Cei doi copii originari din localitatea vrânceană Gologanu au fost la un pas de moarte, după ce băiețelul a căzut în WC-ul din curte, iar sora sa a sărit imediat după el pentru a-l scoate din hazna.

Cei doi copii au ajuns la spital, fiind diagnosticați cu „ingestie accidentală de conținut fecaloid”. În prezent, starea lor de sănătate este bună.

Fetița a fost chiar externată din spital, în vreme ce băiatul a mai rămas internat câteva zile, aflându-se sub monitorizarea medicilor.



from Stiri Actuale | Realitatea.net https://ift.tt/2SRMFzr
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu