joi, 24 iunie 2021

VIDEO - O mașină a luat foc și a explodat pe o stradă din București - Totul a fost filmat

O mașină a luat foc pe o stradă din București din cauza unei defecțiuni la motor. Autoturismul a fost distrus în totalitate în urma incendiului. 

După preluarea apelului la 112, un echipaj de pompieri a intervenit cu o autoutilitară cu apă și spumă. În scurt timp, aceștia au reușit să stingă flăcările uriașe.

La fața locului, au ajuns și medicii de la ambulanță. Însă, din fericire, nimeni nu a fost rănit. Deși a existat, la un moment dat, pericolul ca focul să se extindă, nicio mașină din apropiere nu a fost afectată. 



from Stiri Actuale | Realitatea.net https://ift.tt/2T81ePc
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu