Incidentul a avut loc în campusul studenţesc din Galaţi, chiar lângă stadionul „Portul Roşu”.
Proprietarul a parcat mașina şi a mers să vadă meciul de fotbal la un pub. Când s-a întors, și-a găsit maşina distrusă în totalitate de un copac gros, de 20 de metri, care s-a prăbuşit peste ea. Copacul a rupt și gardul stadionului din apropiere
Bărbatul vrea să dea în judecată autorităţile pentru a-şi recupera paguba.
Angajații Primăriei au găsit după potop 70 de copaci căzuţi, pe străzile din Galați.
from Stiri Actuale | Realitatea.net https://ift.tt/3de87Fz
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu