joi, 24 iunie 2021

Mașină distrusă de un copac de 20 m, în timpul unei furtuni 

Incidentul a avut loc în campusul studenţesc din Galaţi, chiar lângă stadionul „Portul Roşu”. 

Proprietarul a parcat mașina şi a mers să vadă meciul de fotbal la un pub. Când s-a întors, și-a găsit maşina distrusă în totalitate de un copac gros, de 20 de metri, care s-a prăbuşit peste ea. Copacul a rupt și gardul stadionului din apropiere

Bărbatul vrea să dea în judecată autorităţile pentru a-şi recupera paguba. 

Angajații Primăriei au găsit după potop 70 de copaci căzuţi, pe străzile din Galați. 



from Stiri Actuale | Realitatea.net https://ift.tt/3de87Fz
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu