vineri, 24 septembrie 2021

Accident teribil cu trei tineri în Suceava: Un băiat de 17 ani a MURIT pe loc, alți doi se află în stare gravă la spital

Impactul violent l-a aruncat pe tânărul de 17 ani prin parbriz.

Salvatorii au încercat să îl resusciteze pe băiat, dar nu au mai putut face nimic. Tragedia a avut loc noaptea trecută în apropiere de comuna Marginea. Cel mai tânăr dintre pasageri, un băiat de 15 ani a rămas încarcerat și a fost scos de pompieri dintre fiarele mașinii. Și el și tânărul șofer se află acum în stare gravă la spital. 



from Stiri Actuale | Realitatea.net https://ift.tt/3zHQAxQ
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu