duminică, 24 octombrie 2021

Încă un pacient Covid evacuat din Spitalul Târgu Cărbunești a murit 

După evacuare, pacienta a fost transportată către Spitalul de Urgență Târgu Jiu. 

Este al cincilea deces la trei zile după tragedie. 

Alimentarea cu oxigen s-a oprit brusc vineri dimineață la spitalul din Târgu Cărbunești unde erau internați 150 de bolnavi. Cel puțin 80 dintre aceștia au avut nevoie de suport cu oxigen. 



from Stiri Actuale | Realitatea.net https://ift.tt/3BblrUg
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu