S-a deschis o anchetă la un centru de vaccinare din Neamț, după ce trei persoane au primit serul AstraZeneca la doza a treia.
Informațiile au apărut în buletinul de vaccinare transmis de Comitetul Național de Coordonare a Activităților privind Vaccinarea împotriva COVID-19. Potrivit acestora, cele trei persoane ar fi cerut să li se injecteze serul AstraZeneca.
Un caz similar a fost descoperit și în Brașov.
from Stiri Actuale | Realitatea.net https://ift.tt/3GjjWHt
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu