duminică, 24 octombrie 2021

Români imunizați cu vaccinul GREȘIT - anchetă uriașă 

S-a deschis o anchetă la un centru de vaccinare din Neamț, după ce trei persoane au primit serul AstraZeneca la doza a treia.

Informațiile au apărut în buletinul de vaccinare transmis de Comitetul Național de Coordonare a Activităților privind Vaccinarea împotriva COVID-19. Potrivit acestora, cele trei persoane ar fi cerut să  li se injecteze serul AstraZeneca.

Un caz similar a fost descoperit și în Brașov.  



from Stiri Actuale | Realitatea.net https://ift.tt/3GjjWHt
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu