joi, 4 noiembrie 2021

Curaj NEBUN al unui tânăr din Caransebeș: A încercat să intre în sediul Poliției cu certificatul verde al altei persoane. Ce a pățit

Bărbatul, în vârstă de 20 de ani, a mers la poliție pentru cazierul judiciar. Pentru că trebuia să ajungă la un ghișeu, dar nu era vaccinat, el a prezentat la intrarea în sediu un certificat verde digital emis pe numele unei alte persoane.

Oamenii legii au demarat o anchetă, iar tânărul este acuzat de fals privind identitatea. 



from Stiri Actuale | Realitatea.net https://ift.tt/3nTHHgZ
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu