„Continuăm acţiunile pentru un oraş prietenos cu mediul. Pe străzile Siderurgiştilor şi 1 Decembrie 1918 vor funcţiona în curând 5 staţii care vor permite alimentarea a 10 maşini electrice în acelaşi timp. Staţiile au fost deja amplasate şi urmează să fie racordate la sistemul electric“, se arată în postarea edilului.
from Stiri Actuale | Realitatea.net https://ift.tt/3kaewoL
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu