joi, 4 noiembrie 2021

FOTO | Stații noi pentru încărcarea mașinilor ELECTRICE în România! Unde se află acestea

„Continuăm acţiunile pentru un oraş prietenos cu mediul. Pe străzile Siderurgiştilor şi 1 Decembrie 1918 vor funcţiona în curând 5 staţii care vor permite alimentarea a 10 maşini electrice în acelaşi timp. Staţiile au fost deja amplasate şi urmează să fie racordate la sistemul electric“, se arată în postarea edilului.

 

 



from Stiri Actuale | Realitatea.net https://ift.tt/3kaewoL
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu