joi, 4 noiembrie 2021

Primăriță PSD care a bătut un procuror, ARESTATĂ preventiv pentru tentativă de omor alături de soțul ei - Ea va fi suspendată din funcție

Procurorii spun că din mijloacele de probă administrate în cauză se arată că cei doi soţi, în vârstă de 47 de ani, respectiv, 50 de ani, l-au agresat, în data de 29 septembrie, pe un bărbat de 62 de ani, în incinta unei societăţi comerciale din comună, unde funcţionează un depozit pentru materiale de construcţii.

Pe fondul unei stări conflictuale preexistente şi în contextul unui schimb de replici şi a unor acuze reciproce, cei doi i-au aplicat persoanei vătămate mai multe lovituri cu pumnii şi picioarele la nivelul membrelor şi peste corp, cu preponderenţă în zona capului.

În timpul agresiunii, bărbatul vătămat a fost trântit la pământ de soţul femeii, lovindu-l de mai multe ori, peste corp şi în zona capului, cu un cleşte de tăiat metal având lungimea de aproximativ 40 de centimetri.

Citește și Scandal uriaș, într-o localitate din jud. Bihor: soțul primăriței, acuzat că a bătut un fost procuror

from Stiri Actuale | Realitatea.net https://ift.tt/3o1BK1s
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu