sâmbătă, 25 aprilie 2020

Alertă la ISU Dobrogea. Încă cinci pompieri, infectaţi cu COVID-19

Pompierii  sunt internați, în stare stabilă, iar din ultimele informații sunt asimptomatici, fără probleme, transmit reprezentanții Inpectoratului pentru Situații de Urgență Dobrogea.

După primirea rezultatului care indica infectarea, s-a procedat la informarea structurilor ierarhice și a Direcției de Sănătate Publică, pentru prelevarea imediată de probe pentru toți contacții apropiați. Detalii pe Realitatea de Constanta.



from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/2Y2KyZG
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu